Rodzina wojskowych kapelmistrzów

UMFC

Dzięki pomocy kolegów - kapelmistrzów, członków naszego Towarzystwa, budujemy listę absolwentów Sekcji Dyrygentury Orkiestr Dętych (Wydział I) Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina w Warszawie (do 1979 r. Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej). Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje uzupełniające i ew. sprostowania.




Lista absolwentów
Sekcji Dyrygentury Orkiestr Dętych Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina w Warszawie (Wydział I)

    1968

  1. CZEREDRECKI STEFAN
  2. GRAD ZYGFRYD
  3. GRONOSTAJSKI BOLESŁAW
  4. GRZESZCZAK BENEDYKT
  5. JASIEWICZ CZESŁAW
  6. KACZMARSKI TADEUSZ
  7. LATEK STANISŁAW
  8. ŁUKASIK JAN
  9. MASLEJ WŁODZIMIERZ
  10. ROŻEK KAZIMIERZ
  11. 1969

  12. KOZIK LEON
  13. MYSZKA ALEKSANDER
  14. WIELIŃSKI ANTONI
  15. 1970

  16. BORKOWSKI ZDZISŁAW
  17. GRABIA JAN
  18. HILLA KAZIMIERZ
  19. MARCINIAK STANISŁAW
  20. MARZEWSKI LUCJAN
  21. NOWICKI STANISŁAW
  22. PRZYTUŁA JÓZEF
  23. SERWETA MAREK
  24. SIERKA HENRYK
  25. STĘPNIEWSKI ROMUALD
  26. SZULIA BOLESłAW
  27. CZEREDRECKI KAZIMIERZ
  28. 1971

  29. CYZIO JAN
  30. MAŁACHOWSKI SŁAWOMIR
  31. MILLER EDWARD
  32. SCHUBERT LEON
  33. SUWAŁA FRANCISZEK
  34. 1972

  35. CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ
  36. CZYŻEWSKI TADEUSZ
  37. DOMAGAŁA WENANTY
  38. GALACH JAN
  39. ŁADOWSKI ZBIGNIEW
  40. MICHNIK IGNACY
  41. MONIUK ARKADIUSZ
  42. RAJKOWSKI MIECZYSŁAW
  43. REGIMOWICZ ANATOL
  44. RŻYSKO ANDRZEJ
  45. 1973

  46. MARUSZAK MARIAN
  47. STROMSKI IRENEUSZ
  48. UCHACZ JAN
  49. 1974

  50. CHOTYŃSKI JÓZEF
  51. DOBIJAŃSKI EDWARD
  52. JURA JAN
  53. MARYSZ MIROSŁAW
  54. WIERZBICKI LECH
  55. 1975

  56. KĘPCZYŃSKI JAN
  57. MALINOWSKI STEFAN
  58. OŁTARZEWSKI KAZIMIERZ
  59. PACER FELIKS
  60. WILK LECHOSŁAW
  61. 1976

  62. GOŁAŚ FRANCISZEK
  63. KRZEMIŃSKI RYSZARD
  64. MIDOR ANDRZEJ
  65. SOJKA JAN
  66. 1977

  67. DEMIANIUK JAN
  68. NOWAK ANTONI
  69. STANKIEWICZ MARIAN
  70. 1978

  71. DOBROWOLSKI TADEUSZ
  72. GERULA EDWARD
  73. PAŁCZYŃSKI BOGDAN
  74. PĄGOWSKI ANDRZEJ
  75. ZAJFRYD MAREK
  76. 1979

  77. BIEGANOWSKI FRANCISZEK
  78. DĘBSKI ALEKSANDER
  79. KUŚ ZBIGNIEW
  80. MIK EUGENIUSZ
  81. RUMIN BOGDAN
  82. STOJANOW BOJKO
  83. WŁODARSKI ZDZISŁAW
  84. 1980

  85. BANACH ANDRZEJ
  86. GURAN ANTONI
  87. KRÓL BERNARD
  88. SZABAT JAN
  89. 1981

  90. PIOTROWSKI JAN
  91. SKRZYPCZAK RYSZARD
  92. ZARAŚ TADEUSZ
  93. 1982

  94. MYŚLIWCZYK EDWARD
  95. SUŁEK RYSZARD
  96. WALISZEWSKI ADAM
  97. 1983

  98. WATKOWSKI WALDEMAR
  99. 1984

  100. OKRASKA WŁODZIMIERZ
  101. 1985

  102. RYTEL MIROSŁAW
  103. SZARY STANISŁAW
  104. 1986

  105. ANDRZEJEWSKI JERZY
  106. HILLA BOGUSŁAW
  107. 1987

  108. SZUKALSKI STANISŁAW
  109. 1988

  110. BRATEK WOJCIECH
  111. SŁOCIŃSKI DARIUSZ
  112. 1989

  113. BZOWSKI BOGDAN
  114. RACEWICZ PIOTR
  115. 1990

  116. JARZĘCKI ANDRZEJ
  117. 1991

  118. CZAJKOWSKI ADAM
  119. RZĄCA CEZARY
  120. 1992

  121. LECHOWICZ DARIUSZ
  122. WRONA DARIUSZ
  123. 1996

  124. KOWALSKI JACEK
  125. PUŁA ANDRZEJ
  126. WOJAKOWSKI ŁUKASZ
  127. MICHAŁOWSKI JACEK
  128. 2000

  129. MIECZKOWSKI LESZEK
  130. 2001

  131. STRUZIK TOMASZ
  132. RADWAŃSKI MARCIN
  133. ŻURAKOWSKI BARTOSZ